Energiebesparings- en informatieplicht

De energiebesparingsplicht. Als eigenaar van een bedrijfspand heb je er vast wel eens van gehoord. Deze wet verplicht je om energiebesparingsmaatregelen door te voeren binnen jouw bedrijfspand. Sterker nog, daar bovenop moet je ook voldoen aan de informatieplicht. Dit houdt in dat je elke 4 jaar de genomen maatregelen moet rapporteren bij de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO).

Deze energiebesparingsplicht geldt wanneer je bedrijf voldoet aan één van onderstaande voorwaarden:

  1. Binnen jouw bedrijf wordt er jaarlijks meer dan 50.000 kWh verbruikt.
  2. Binnen jouw bedrijf wordt er jaarlijks meer dan 25.000 m3 gas verbruikt.
Vector (44)
Vector (44)

Samen voor het beste resultaat

Energie besparen. We kunnen er niet meer omheen. Wij zijn specialist in het opstellen en uitvoeren van energiebesparingsmaatregelen. Het resultaat? Je bespaart op het energiegebruik van je bedrijfspand en je voldoet aan de wet- en regelgeving!

Wij nemen werk uit handen

Bij Acutus nemen we al je werk rondom deze wet uit handen. Zo helpen we je bij het vaststellen van passende & realistische energiebesparingsmaatregelen voor jouw bedrijf. Dit doen we aan de hand van de Erkende Maatregelenlijst voor Energiebesparing – afgekort tot EML. Zo geven we maatwerk advies over mogelijke besparingsmaatregelen en terugverdientijden.

Hier stoppen we niet. Nu we weten wat de mogelijkheden zijn, wordt het tijd om de maatregelen daadwerkelijk door te voeren. Hierbij bieden we begeleiding of nemen we de regie. Hoe? Door alle maatregelen door te voeren én te rapporteren bij het RVO.

Vrijblijvend advies

Wij zijn het gespecialiseerde bedrijf voor al je technische vraagstukken binnen vastgoed. We gaan vandaag al vol enthousiasme voor jou aan de slag met een vooruitziende blik.

Martin WagenmansDirecteur Stel je vraag aan MartinOf bel +316 5268 4124